Největší odměnou je, spokojený klient!

 

 

S panem Kruckým řeknu jen toto…Velmi korektní, flexibilní , pohodový a hlavně pohotový a velmi dobře připravený na prodej nemovitosti. Tři roky jsme to měli u MM reality a nic. Náhle se objevil p. Krucký a za to mu velmi děkuji a naše nemovitost byla prodána během tří měsíců se vším všudy a o nic jsme se nemuseli starat. Jeho jednání a přístup k nemovitosti je velmi perfektní a doporučuji si vzít příklad.Je to velmi seriozní a poctivý člověk,který svou práci má rád a dá vše do projektu,který započne a dotáhne do konce ke spokojenosti obou stran.Zajistí právníka a vše kolem převodu.O nic jsme se nemuseli starat.Tak ještě jednou DĚKUJI a všem DOPORUČUJI!Perfektní makléř.

 

Daniella Tomanov

27.3.2017

 

Velmi doporučuji služby p. Kruckého. Jednání probíhala v příjemné atmosféře, jeho přístup byl profesionální a přátelský a v tom co dělá si je velmi jistý. Naši nemovitost jsme prodávali u několika realit více jak tři roky a když si nás pan Krucký vyhlídl s tím, že když mu projevíme důvěru, tak naši nemovitost max. do tří měsíců prodá, tak se tak opravdu stalo. Téměř na den! Patří mu naše velké dík.

Květa Křepelková

21.3.2017

Rád bych se také vyjádřil. Když jsem začal prodávat svůj byt mne jako asi většinu majitelů bombardovalo desítky makléřů, už při prvním telefonátu s p. Kruckým jsem byl překvapen, že měl zcela odlišný přístup. Nevnucoval mi své zkušenosti a klasický zástup klientů, kterými disponuje na můj byt, ale naopak mne začal informovat o tom jak se zorientovat a jak začít bezpečně prodávat.A proto jsem dal na svůj selský rozum a navázal s ním přímou spolupráci. Nelituji toho. Bylo to pro mne přínosem, a také ponaučením, že i v těch nejhorších vodách byznysu se může pohybovat osoba, které nejde jen o vlastní prospěch. Velmi děkuji pane Krucký a věřte, že když se dozvím, že někdo z mých známých bude prodávat nebo kupovat nemovitost budu Vás doporučovat. Ještě jednou děkuji za osobní a přátelský (přesto profesionální)přístup.

Filip G.

13.5.2015

Rád bych využil této možnosti a tímto poděkoval za nejen profesionální přístup v prodeji mého bytu. Nejen, že jsem zpočátku měl obavy, které mi pan makléř ihned po několika dnech svým aktivním přístupem, zahnal ale především oceńuji to, že jsem v podstatě musel jen na podpis Kupních smluv. Nejvíce bych vyzdvihl lidský přístup. Je zde evidentní, že panu Kruckému nejde jen a jen o peníze.

Jan D.

30.6.2015

 

Spolupráce s panem Kruckým pro mě byla mimořádně příjemnou záležitostí, moje obecné obavy z prodeje bytu velmi rychle rozptýlil, především svojí zapáleností pro moji nemovitost, pečlivostí, s jakou se věnoval prezentaci a tvorbě stránek a hlavně na tuto dobu mimořádnou rychlostí, kterou jsem dlouho nezažil. Na jakýkoliv mail téměř okamžitá reakce, nic nebyl problém, veškerá komunikace aktivní, se zájmem pomoci. Určitě velmi osobní přístup. Mnohokrát děkuji !

Aleš Vorálek

11.4.2015

Pana Kruckého mohu vřele doporučit. Perfektní spolupráce. Velmi flexibilní. Nebyl problém při domlouvání termínů návštěv zájemců. Vždy ihned reágoval na emaily a když jsem ho náhodou nezastihl na telefonu, tak zavolal zpět hned jak to šlo. Připravil všechny potřebné dokumenty a oběhal všechny úřady, já se nemusel o nic starat. Na všem jsme se domluvili k oboustranné spokojenosti. Děkuji a doporučuji.

Jan Veselý

13.3.2015

Nevím co zde napsat. Hodně už je tu napsáno o panu Kruckém. Jeho více než profesionální přístup a hlavně lidský přístup, se srdíčkem jsou v dnešní době opravdu neobvyklé. Nejhezčí na spolupráci, byla rychlost a to, že jsem vůbec nic nemusela zařizovat. Vše za mne vyřídil pan Krucký. Mnozí makléři po podpisu rezervační smlouvy, jako by se ztratily ze světa. Ale pan Krucký i po vyřízení všech náležitostí mi pomáhá v záležitostech, které se ani netýkají nemovitostí a to nezjištně. Velmi děkuji pane Krucký za to, jaký jste. J. Holečková

J. Holečková

5.2.2017

Chtěla bych touto cestou poděkovat panu Kruckému za skvělou spolupráci, za velmi vstřícný přístup, příjemné jednání a vystupování a nadstandardní služby. Koupě bytu proběhla naprosto hladce a to hlavně díky úžasnému (přátelskému a zároveň profesionálnímu) přístupu, flexibilitě a pomoci ve všech záležitostech spojených s koupí bytu. Spolupráci s panem Kruckým vřele doporučuji. Děkuji. KC

 

Kateřina Černá

22.3.2016

Som nadmieru spokojný s pánom Kruckým, ktorý bol ochotný v čase sviatkov vybaviť všetko potrebné k tomu aby sme sa mohli čím skôr nasťahovať do nášho nového bytu. Bol ochotný pomôcť, ukázať a vysvetliť veci s ktorými sme predtým nemali skúsenosti. Hodnotím na 100%. Dávid Štofan

Dávid Štofan

1.7.2016

Chceme využít této možnosti a spolupráci s panem Kruckým můžeme jen doporučit pro jeho korektní a v rámci možností rychlé jednání. Nemá problém s komunikací a řeší vše ke spokojenosti klienta.

Švecovi

22.4.2015

Tímto způsobem bychom chtěli velmi poděkovat p. Kruckému za prodej našeho rodinného domu. Byl to oříšek, který jsme se obávali, že se potáhne velmi dlouho, ale díky pohotovému a realistickému přístupu p. Kruckého k naší nemovitosti se podařilo prodat dům takřka v rekordním čase. Jeho jednání je v oblasti prodeje nemovitostí opravdu osvěžující – na férovku, bez velkých slibů a gest. Vzhledem k naší časové vytíženosti velmi oceňuji také flexibilitu termínů schůzek, podpisů smluv a hlavně to, že jsme sami nemuseli nic zařizovat, vyběhávat ani řešit právníka. Veliké díky a budeme vřele doporučovat všem známým, kteří budou potřebovat pomoc v tomto oboru!

Pavlína Šmejkalová

19.7.2015

S p.Kruckým spolupracujeme už delší dobu a jsme s ním velmi spokojeni. Profesně si ho velmi ceníme a navíc je velmi příjemný, spolehlivý a vstřícný. J.+H.D.

 

Jan Domorád

20.6.2015

abízela jsem byt přes několik realitních kanceláří. Celkem pět měsíců se nic nedělo a já začala mít pocit, že se můj byt nedá prodat. Pak jsem náhodou na jedné firemní akci potkala člověka, který mi po tom co jsem se svěřila s tím že už si s tím prodejem nevím rady, doporučil pana Kruckého. Druhý den jsem panu Kruckému poslala bázlivou sms. Ihned mne zpětně telefonicky kontaktoval a následující den byl u mne na prohlídce bytu. Musím přiznat, že mne ihned zaujalo jakým způsobem působil. I když se mi to zpočátku příliš nelíbilo co mi ze svého profesního pohledu sdělil, přesto jsem začala vnímat, že i když mne mohl odradit svým názorem a tím přijít o eventuální kšeft, že je to jediný makléř (z těch co jsem měla tu čest), který mi říká důležitá fakta a raději z toho nic mít nebude než aby mi lhal a jako majiteli podlézal. Nebudu se více rozepisovat. Za měsíc bylo s panem Kruckým prodáno a já se nemusela o nic starat. Děkuji pane Krucký a doufám, že zůstanete takový jaký jste a Ti o kterých jste mluvil pochopí, že než lež tak raději nic. P. Hašlová

 

P. Hašlová

22.9.2016

Služby pana Kruckého mohu jen doporučit. Bylo pro nás velmi příjemné s ním jednat. Má pochopení pro potřeby klientů a velmi rozumné názory v oblasti realitního trhu. Komunikace s ním probíhala vždy bezproblémově, je velmi ochotný poskytnout vždy maximum možných služeb a potřebných informací. Kdybycom v budoucnosti potřebovali nakoupit nebo prodat nemovitost, obrátíme se s plnou důvěrou opět na něj. Děkujeme. Zdeněk Holub + Světla Němcová

Zdenek Holub + Světla Němcová

3.6.2015

Tímto způsobem bychom chtěli velmi poděkovat p. Kruckému za prodej našeho rodinného domu. Byl to oříšek, který jsme se obávali, že se potáhne velmi dlouho, ale díky pohotovému a realistickému přístupu p. Kruckého k naší nemovitosti se podařilo prodat dům takřka v rekordním čase. Jeho jednání je v oblasti prodeje nemovitostí opravdu osvěžující – na férovku, bez velkých slibů a gest. Vzhledem k naší časové vytíženosti velmi oceňuji také flexibilitu termínů schůzek, podpisů smluv a hlavně to, že jsme sami nemuseli nic zařizovat, vyběhávat ani řešit právníka. Veliké díky a budeme vřele doporučovat všem známým, kteří budou potřebovat pomoc v tomto oboru!

Pavlína Šmejkalová

19.7.2015

Kupoval jsem nemovitost přes rakalitní kancelář dumrealit a jsem moc rád že v lokalitě kde jsme kupovali byt byl právě p. Krucký, perfektní spolupráce a rychlost vyřízení všech náležitostí. Prakticky jsme se viděli s p. Kruckým jen 3x, na prohlídce bytu, podpis o budoucí kupní smlouvě a při podpisu kupní smlouvy, zbytek za nás odběhal p. Krucký jako katastr a pod.: , tímto mu děkuji za můj ušetřený čas

 

Martin K.

23.4.2015