Milan Krucký

realitní makléř dumrealit.cz/terra

}

ZKUŠENOSTI

V realitách pracuji již od začátku roku 2007

l

ZNALOSTI

Stále se ve svém oboru zdokonaluji a  vzdělávám

KVALITA

Pracuji s nemodernějšími technologiemi

PROFESIONALITA

Klientům neslibuji nic co nemohu splnit


Do realitního obchodu jsem vstoupil v roce 2007. Samozřejmě jsem se pokoušel, jako člověk neznalý tohoto oboru,  nejdříve zmapovat situaci v tomto odvětví, a prošel několika pohovory u různých realitních společností. Avšak jen jedna mne zaujala svým osobním přístupem a především konceptem. Tou společností byla realitní kancelář dumrealit.cz. A mohu s čistým svědomím říci, že to byla dobrá volba.

Od té doby jsem zprostředkoval desítky prodejů a pronájmů nemovitostí jak v Praze tak i v dalších krajích naší vlasti.

Mým prvořadým cílem je nejen spokojenost všech účastníků obchodu (a to jak prodávajících tak samozřejmě i kupujících), ale také v dnešní době informovanost klientů. Jsem hluboce přesvědčený, že dnes především majitelé nemovitostí mají velmi těžkou výchozí pozici před prodejem.

Proto mým prvním krokem před samotným prodejem je informovanost majitelů o rizicích spojených primárně se začátkem prodeje jejich nemovitostí.Na základě tohoto, pokud se rozhodnete prodávat svou nemovitost, neváhejte mne kontaktovat a domluvit si osobní schůzku, kde probereme možnosti a hlavně rizika způsobů prodej a nastavíme plán prodeje.

V případě, že jste se rozhodli udělat jeden z nejdůležitějších kroků Vašeho života, a tím bezesporu koupě nemovitosti je, budu velmi rád pokud Vám budu moci ukázat jak se v tom nepřeberném množství nabídek orientovat, a jak sami dokážete rozklíčovat problematické nemovitosti.